Durevole delikatny róż

W trendzie playful living kolor stawiamy na pierwszym miejscu. Kolor ma moc natychmiastowego przekształcenia każdej przestrzeni, której dotknie. Kuchnia jest idealnym miejscem, aby pochwalić się ulubionymi barwami w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Proj. Pracownia KR Lublin. Foto: Magdalena Bielska.

Trend w projektowaniu z 2020 roku playful living obejmuje jasne i radosne  przestrzenie z dużymi blokami kolorów – niezależnie od tego, czy wybierzesz różne kolory do podziału wnętrza, czy jeden jasny blok kolorów. Delikatny róż stanowi idealną przeciwwagę do czarnych, kanciastych wyświetlaczy urządzeń elektronicznych.

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Niezwykły charakter definiowany kompozycją, precyzją oraz formą. Proste moduły oraz odważne rozwiązania w zestawieniu z wykorzystanymi materiałami kształtują zupełnie nową przestrzeń, która na nowo pozwoli odkryć potencjał drzemiący w szeroko pojętym minimalizmie.

Penelopa bruciato nero

  Czerń ocieplona jasnym drewnem to ponadczasowe zestawienie we wnętrzach.  

Zobacz

Penelopa paulownia, Semplice kaszmir supermat

Mieszkanie stało się kokonem, w którym chcemy się czuć przytulnie i bezpiecznie. Oczekujemy ponadczasowości kolorystyki swoich wnętrz. Mają one stanowić wartość dla nas, a nie odpowiadać trendom.

Zobacz

Agata hikora naturalna, Velluto szary

Multifunkcyjność pomieszczeń. Zabudowa pod sufit. Home office. Bezszwowe połączenie kuchni z pokojem dziennym. 

Zobacz

Velluto granatowy

  Powierzchnie mieszkalne powinny być multifunkcjonalne, wszechstronne, elastyczne, adaptowalne i dawać poczucie bezpieczeństwa. Granice pomiędzy poszczególnymi przestrzeniami zanikają.

Zobacz

Oktawia szary bazowy mat

  Bezszwowe połączenie kuchni z pokojem dziennym. Minimalistyczna, monochromatyczna, matowa i zimna elegancja.

Zobacz

Penelopa bruciato nero, Velluto szary

  Oto kontrast czarnego drewna i szarej satyny.  Zabudowa pod sufit to optymalne rozwiązanie do małego mieszkania.

Zobacz

Agata hikora naturalna, Oktawia biały mat

Hikora naturalna to jasny, ciepły i wyrazisty dekor drewniany. Ma lekko rozjaśnione pory, co dodaje jej wyrazistej głębi. Najczęściej wybieranym przez klientów jest połączenie hikory z matową bielą. Proj. CS Studio Rzeszów

Zobacz

Durevole delikatny róż

W trendzie playful living kolor stawiamy na pierwszym miejscu. Kolor ma moc natychmiastowego przekształcenia każdej przestrzeni, której dotknie. Kuchnia jest idealnym miejscem, aby pochwalić się ulubionymi barwami w swoim własnym, niepowtarzalnym stylu. Proj. Pracownia KR Lublin. Foto: Magdalena Bielska.

Zobacz

Semplice grafit, delikatny róż

Grafitowa wąska ramka frontów Semplice z miedzianymi dodatkami, ocieplona delikatnym różem to nowoczesność i ekskluzywność w jednym. Proj. CS Studio Rzeszów

Zobacz

Penelopa dąb Halifax naturalny, Piombo nero

Wyraziste pęknięcia i słoje charakterystyczne dla dębu Halifax nadają przestrzeni mieszkalnej autentyczności i naturalności. Dekor ten bardzo dobrze współgra z czarną satyną oraz czarnym marmurem. Proj. Pixel Kraków.

Zobacz

Penelopa modrzew górski

Olivia biały połysk. Głęboki i wyraziście szczotkowany dekor modrzew górski ukazuje czystą naturę miękkiego, rustykalnego drewna. Tłem dla niego jest ponadczasowy biały kolor w połysku. Akcentem są czarne fronty wyspy ze stalową siatką. Proj. Pixel Kraków

Zobacz

Nodoso dąb jasny sękaty, Piombo nero

Autentyzm jasnego, ciepłego dębu skontrastowany z czarną satyną. Projekt: Krzysztof Lalka Pracownia KR Lublin, Foto: Magdalena Bielska.

Zobacz

Semplice popiel, szmaragd

Subtelna ramka nowoczesnych frontów Semplice z blatami i okładziną marmur torano oraz miedzianymi akcentami – to pomysł na kuchnię według trendów 2020. Projekt: Krzysztof Lalka Pracownia KR Lublin, Foto: Magdalena Bielska.

Zobacz

Piombo grigio

Szare, satynowe fronty wykończone żywicą akrylową zostały rozjaśnione blatami o wzorze białego marmuru. Proj. Jot-Be Wnętrza, Wrocław.

Zobacz

Penelopa torano, Piombo grigio

We wnętrzach marmur kojarzy się z elegancją. Kuchnia jest niekwestionowanym królestwem marmuru. W białej wersji z szarymi żyłami doskonale rozjaśnia grafitową satynę wysokich szaf.

Zobacz

Penelopa montilla, Piombo visione

Montilla – czarny marmur to wyraz prestiżu i elegancji. Tłem dla niego jest ciemnobeżowa satyna – visione. Złote uchwyty i listwy dodają przepychu.

Zobacz

Oktawia biały mat, orzech amerykański mat

Połączenie orzecha z matową bielą. Nowoczesne fronty Oktawia w systemie bezuchwytowym zostały skomponowane z klasycznymi frontami modelu Jolanta, którym wyrazu dodaje subtelny uchwyt.

Zobacz

Agata dąb miodowy, czarny mat

Jasny dąb o autentycznym charakterze z widocznymi sękami i spękaniami skontrastowany z czarnym matem frontów i czarnymi ramkami aluminiowymi.

Zobacz

Oktawia dąb

Ściana wysokich szaf to magazyn żywności i zastawy kuchennej a obszerna wyspa łącząca funkcje przygotowywania, gotowania i zmywania to scena teatru gotowania. W takim miejscu aż chce się  gotować wspólnie z przyjaciółmi.

Zobacz

Oktawia dąb europejski

Podświetlane witryny niczym akwaria prezentują swoją zawartość. Światło które tworzy nastrój, okleina dębowa będąca odzwierciedleniem natury, regały, które pozwalają na personalizację  – to projekt nowoczesnej kuchni napędzany przez indywidualizm.

Zobacz

Oktawia dąb naturalny klepka

Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią.

Zobacz

Patrycja biały połysk

Kuchnia dla poszukiwaczy uniwersalnych rozwiązań, charakteryzująca się minimalizmem, do której wpasują się niemal wszystkie kolory oraz faktury.

Zobacz

Oktawia biały połysk

Odważne kolory w zestawieniu ze stonowaną bielą oraz ciemnym blatem definiują na nowo podejście do nowoczesnych przestrzeni.

Zobacz

Patrycja szary kamienny, Penelopa palisander flader

Kuchnia, w której dominują przepiękne drewniane usłojenia, biel natomiast stanowi dopowiedzenie do całości nowoczesnej aranżacji.

Zobacz

Oktawia biały połysk

Dominująca biel wprowadza w kuchni oddech oraz harmonię dzięki czemu odczucia estetyczne stanowią inspirację do kulinarnych przygód.

Zobacz

Agata dąb miodowy, Oliwia czarny mat

Regał z otwartymi półkami jest idealnym pomysłem do wyeksponowania ciekawych pamiątek rodzinnych, ulubionych książek kucharskich czy ożywiających wnętrze dekoracji. Otwarte szafki wprowadzają w kuchni dynamikę i niepowtarzalność.

Zobacz

Patrycja szary kamienny mat

Obrotowo-wsuwany system mocowania drzwi, który nie ogranicza miejsca przed szafą i umożliwia swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy to eleganckie rozwiązanie dla kuchennej przestrzeni przechowywania.

Zobacz

Patrycja biały połysk

Nowoczesny styl przestrzeni kuchennej, poprzez swoją symetryczność i zestawienie kolorów emanuje spokojem oraz harmonią.

Zobacz

Oktawia popiel połysk

Subtelny i jasny drewniany kolor z widocznymi usłojeniami zestawiony z nowoczesną, minimalistyczną bielą.

Zobacz

Patrycja biały mat

Wszechobecna biel ożywiona jasną, drewnianą podłogą jest doskonałą bazą dla wielu możliwości aranżacyjnych.

Zobacz

Oktawia biały mat

Przełamanie nieskazitelnej bieli, lśniącą, zimną stalą to bardzo proste w swojej formie rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Lekkości całej aranżacji nadaje kamienny blat, który opiera się na prostej, metalowej nodze i sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu.

Zobacz

Oktawia biały połysk

Czerń, biel oraz srebrne akcenty podkreślają wyjątkowy styl oraz charakter przestrzeni kuchennej.

Zobacz

Wybór należy do Ciebie

Kierunek klasyczny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek prestige+