Oktawia dąb europejski

Podświetlane witryny niczym akwaria prezentują swoją zawartość. Światło które tworzy nastrój, okleina dębowa będąca odzwierciedleniem natury, regały, które pozwalają na personalizację  – to projekt nowoczesnej kuchni napędzany przez indywidualizm.

Design Nieustannie pracujemy nad estetyką naszych mebli, codziennie szukając inspiracji.

Ergonomia Podnosimy wydajność pracy w kuchni przy małym wykorzystaniu powierzchni

Gwarancja Jesteśmy pewni swoich produktów, dlatego udzielamy aż 5-letniej gwarancji.

Opcjonalne dodatki

Ten model kuchni możesz wzbogacić o dodatkowe produkty naszych Partnerów

Kliknij żeby rozwinąćKliknij żeby zwinąć

Praktyczne półki EXTENDO rewelacyjnie sprawdzają się jako wyposażenie mebli kuchennych, pozwalając bardziej efektywnie wykorzystywać szafki.

System KITCHEN- TOWER automatycznie wysuwa się na zewnątrz, umożliwiając łatwy dostęp do zawartości.

System MAGIC-CORNER COMFORT efektywnie wykorzystuje tzw. „ślepy”narożnik. To rozwiązanie gwarantuje szybki dostęp do produktów.

Systemy CONVOY zapewniają mnóstwo przestrzeni na produkty suche i umożliwiają optymalne jej wykorzystanie.

Po otwarciu frontu spiżarni półki łagodnie wyjeżdżają do przodu.

Pojemne szafki narożne to doskonałe miejsce na schowanie naczyń z łatwością wysuwają się na zewnątrz.

Do naczyń zgromadzonych na półkach Le Mans mamy wygodny dostęp z góry, który umożliwia komfortowe korzystanie i szybkie wyjmowanie zawartości.

Płynna regulacja wysokości półek w systemach CONVOY sprawia, że system dopasowuje się do potrzeb użytkownika.

Pojemna szafka typu cargo dzięki Systemowi DISPENSA umożliwia dostęp do całej zawartości szafki, wystarczy jeden ruch ręki.

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Niezwykły charakter definiowany kompozycją, precyzją oraz formą. Proste moduły oraz odważne rozwiązania w zestawieniu z wykorzystanymi materiałami kształtują zupełnie nową przestrzeń, która na nowo pozwoli odkryć potencjał drzemiący w szeroko pojętym minimalizmie.

Oktawia biały mat, orzech amerykański mat

Połączenie orzecha z matową bielą. Nowoczesne fronty Oktawia w systemie bezuchwytowym zostały skomponowane z klasycznymi frontami modelu Jolanta, którym wyrazu dodaje subtelny uchwyt.

Zobacz

Vika dąb miodowy, czarny mat

Jasny dąb o autentycznym charakterze z widocznymi sękami i spękaniami skontrastowany z czarnym matem frontów i czarnymi ramkami aluminiowymi.

Zobacz

Oktawia dąb

Ściana wysokich szaf to magazyn żywności i zastawy kuchennej a obszerna wyspa łącząca funkcje przygotowywania, gotowania i zmywania to scena teatru gotowania. W takim miejscu aż chce się  gotować wspólnie z przyjaciółmi.

Zobacz

Oktawia dąb europejski

Podświetlane witryny niczym akwaria prezentują swoją zawartość. Światło które tworzy nastrój, okleina dębowa będąca odzwierciedleniem natury, regały, które pozwalają na personalizację  – to projekt nowoczesnej kuchni napędzany przez indywidualizm.

Zobacz

Oktawia I

Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią.

Zobacz

Patrycja

Kuchnia dla poszukiwaczy uniwersalnych rozwiązań, charakteryzująca się minimalizmem, do której wpasują się niemal wszystkie kolory oraz faktury.

Zobacz

Soft

Subtelność kształtów oraz łagodny charakter kuchni będzie dopełnieniem nawet najbardziej nowoczesnego wnętrza.

Zobacz

Avila

Proste formy, ciemny, drewniany kolor oraz czarne wykończenie. Nowoczesna i praktyczna przestrzeń kuchenna.

Zobacz

Soft II

Szarość zestawiona z bielą, drewniane elementy oraz nowoczesne meble stanowią esencję nowoczesnej przestrzeni kuchennej.

Zobacz

Oktawia III

Odważne kolory w zestawieniu ze stonowaną bielą oraz ciemnym blatem definiują na nowo podejście do nowoczesnych przestrzeni.

Zobacz

Patrycja III

Kuchnia, w której dominują przepiękne drewniane usłojenia, biel natomiast stanowi dopowiedzenie do całości nowoczesnej aranżacji.

Zobacz

Oktawia IV

Dominująca biel wprowadza w kuchni oddech oraz harmonię dzięki czemu odczucia estetyczne stanowią inspirację do kulinarnych przygód.

Zobacz

Vika II

Regał z otwartymi półkami jest idealnym pomysłem do wyeksponowania ciekawych pamiątek rodzinnych, ulubionych książek kucharskich czy ożywiających wnętrze dekoracji. Otwarte szafki wprowadzają w kuchni dynamikę i niepowtarzalność.

Zobacz

Hava

Obrotowo-wsuwany system mocowania drzwi, który nie ogranicza miejsca przed szafą i umożliwia swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy to eleganckie rozwiązanie dla kuchennej przestrzeni przechowywania.

Zobacz

OKTAWIA U-NELA + SOFT

Kuchnia o subtelnych, zaokrąglonych kształtach dla osób ceniących sobie prostotę i wygodę. Dyskretne uchwyty pozwalają na komfortowe użytkowanie, a nowoczesne sprzęty AGD dodają wnętrzu smaku.

Zobacz

Patrycja IV

Nowoczesny styl przestrzeni kuchennej, poprzez swoją symetryczność i zestawienie kolorów emanuje spokojem oraz harmonią.

Zobacz

Luna

Zestawienie bieli i czerni, nowoczesny system push to open oraz wybarwione i delikatnie usłojone fronty nadają kuchni niezwykłego charakteru.

Zobacz

Soft III

Ciemny błękit, drewniane usłojenia oraz białe elementy. Odważna, nowoczesna przestrzeń posiadająca własny, unikalny charakter.

Zobacz

Oktawia V

Subtelny i jasny drewniany kolor z widocznymi usłojeniami zestawiony z nowoczesną, minimalistyczną bielą.

Zobacz

Magma

Niezwykle estetyczna oraz oszczędna forma, której dopełnieniem jest piękny, kamienny blat.

Zobacz

Oktawia VI

Odważna interpretacja zagospodarowania przestrzeni kuchennej w nowoczesny sposób definiująca ciemno brązowe barwy.

Zobacz

Patrycja V

Wszechobecna biel ożywiona jasną, drewnianą podłogą jest doskonałą bazą dla wielu możliwości aranżacyjnych.

Zobacz

Patrycja VI

Kuchnia ukryta pod jednolitą taflą lakierowanych frontów w kolorze orzecha amerykańskiego to sprytne rozwiązanie dla otwartego wnętrza. Eleganckie, granitowe blaty położone na efektownej wyspie kuchennej łączą się z podłogą tworząc integralną całość.

Zobacz

Oktawia XI

Przełamanie nieskazitelnej bieli, lśniącą, zimną stalą to bardzo proste w swojej formie rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Lekkości całej aranżacji nadaje kamienny blat, który opiera się na prostej, metalowej nodze i sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu.

Zobacz

Oktawia VII

Czerń, biel oraz srebrne akcenty podkreślają wyjątkowy styl oraz charakter przestrzeni kuchennej.

Zobacz

Wybór należy do Ciebie

Kierunek klasyczny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek prestige+