Poznaj nas

Atlas od kuchni

Poznaj nas

Atlas od kuchni

Najlepiej rozmawia się w kuchni, ale tym razem to o niej będziemy mówić. Bo na kuchniach się znamy – szczególnie na tych, które pasują do właściciela, w których można czuć się naprawdę „u siebie”, do których z radością się wraca.

Naszą przygodę z kuchniami rozpoczęliśmy ponad 30 lat temu. Od tamtej pory wyznaczamy szlaki branżowych innowacji i trendów, poszerzamy ofertę i projektujemy meble zarówno nowoczesne, jak i klasyczne. Przez ten czas zdobyliśmy bogate doświadczenie i stabilną pozycję w czołówce polskich producentów mebli kuchennych.

Atlas Kuchnie to nie tylko producent, ale także Twój przewodnik po świecie mebli. Wśród 900 brył, w tym szafek dolnych, górnych, barkowych, medium, pawlaczowych oraz szafek do zabudowy sprzętu AGD oraz 40 modeli frontów, dostępnych w ponad 200 kolorach i 5 typach wykończeń pomożemy Ci wybrać te, które stworzą niepowtarzalny klimat centrum Twojego domu – kuchni.

Otwarcie na innowacje i trendy, regularny rozwój technologii produkcyjnej, indywidualne podejście do Klienta oraz dbanie o każdy detal – to wartości, które pozwoliły nam odnieść sukces w branży, a Ciebie doprowadzą do wymarzonej kuchni – wystarczy, że wybierzesz spełniający Twoje oczekiwania kierunek.

Wyróżnienia

Time to play a game

Direction Classic

Time to play a game

Modern direction

Time to play a game

Prestige+ direction