Penelopa dąb Gladstone tabak, Piombo grigio

Wyrazisty, czekoladowy dąb połączony z głęboko satynową powierzchnią frontów to wyrafinowana kuchnia dla forever youngsters.

Połączenie dwóch nowoczesnych technologii. Piombo to unikatowa powierzchnia, która odbija bardzo mało światła, jest  delikatna w dotyku, a przy tym odporna na odciski palców i wysoce odporna na zadrapania. To jedyny tak głęboko matowy produkt. Penelopa to synchroniczna powierzchnia w której optyka rysunku drewna pokrywa się z tym co wyczuwamy dotykiem.

Opcjonalne dodatki

Ten model kuchni możesz wzbogacić o dodatkowe produkty naszych Partnerów

Kliknij żeby rozwinąćKliknij żeby zwinąć

Penelopa dąb Gladstone tabak to synchroniczna powierzchnia w w której optyka rysunku drewna pokrywa się z tym co wyczuwamy dotykiem.

Model Piombo posiada płaskie fronty pokrytej matową żywicą akrylową, utwardzoną innowacyjną technologią przy użyciu wiązki elektronów. Dzięki temu powierzchnia frontów odbija bardzo mało światła, jest głęboko satynowa, delikatna w dotyku, a przy tym odporna na odciski palców i wysoce odporna na zadrapania. To jedyny tak głęboko matowy produkt na rynku.

Industrialnego charakteru nadają kuchni aluminiowe fronty w kolorze czarnym z metalową siatką.

Industrialny charakter to także elementy ze spawanej stali malowanej na czarno z charakterystyczną strukturą.

Antracytowe wykończenie cargo podkreśla wyrafinowany charakter wnętrza.

Ciemnobrązowy uchwyt krawędziowy doskonale konweniuje z kolorystyką frontów zapewniając funkcjonalne otwieranie przy zachowaniu minimalistycznego wizerunku kuchni.

Wybór należy do Ciebie

Kierunek prestige+

Niezwykły sposób spojrzenia na kuchnie. Wyszukane środowisko aranżacji oraz najwyższej jakości materiały sprawiają wrażenie otarcia się o sztukę. Kierunek inspirujący oraz podnoszący doznania estetyczne. Kierunek wybrany przez Państwa jest pojęciem przestrzeni kuchennej rozpatrywanej w zupełnie innych kategoriach.

Penelopa tellurio

Soft industrial w kamienicy. Silver and black: projekt umeblowania oparty na dwóch kolorach – srebrnym i czarnym z akcentem z czekoladowego dębu i ryflowaniem zaznaczonym na szkle.

Zobacz

Penelopa orzech Lincoln, curio

Prestiżowy orzech Lincoln, urokliwe curio, elegancki pulpis dark to składniki kuchni w stylu glamour. Orzech może stanowić motyw przewodni wnętrza, nadając mu atmosferę elegancji, niepowtarzalności i ciepła.

Zobacz

Spina kawa, Piombo grigio

Niedoskonałość to esencja piękna. Pozwólmy sobie iść w niekonwencjonalnych kierunkach. Zróbmy coś nowego i unikalnego. Idźmy pod prąd bez żadnych zahamowań. Przykładem takiego podejścia jest klasyczny wzór jodełki w wykonaniu ze starego drewna oraz w połączeniu z głęboką satyną.

Zobacz

Bordo stara deska, Piombo nero

Upcycling, czyli drugie życie drewna, kuchnia z duszą przeszłości.

Zobacz

Penelopa dąb Gladstone tabak, Piombo grigio

Wyrazisty, czekoladowy dąb połączony z głęboko satynową powierzchnią frontów to wyrafinowana kuchnia dla forever youngsters.

Zobacz

Oktawia biały mat

Połączenie nieprzemijającej bieli, naturalnego orzecha oraz szarego betonu wprowadza do nowoczesnego wnętrza ciepło i ład. Zestawienie geometrycznych szarych płyt na ścianie idealnie wpisuje się w styl tego pomieszczenia.

Zobacz

Oktawia biały połysk

Minimalistyczna, biała kuchnia dzięki swojemu uniwersalnemu charakterowi pozostanie modna przez długie lata, a spersonalizowane dodatki wprowadzą do wnętrza niepowtarzalną osobowość właścicieli.

Zobacz

Oktawia+

Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią.

Zobacz

Wybór należy do Ciebie

Kierunek klasyczny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek prestige+