Semplice popiel, szmaragd

Subtelna ramka nowoczesnych frontów Semplice z blatami i okładziną marmur torano oraz miedzianymi akcentami – to pomysł na kuchnię według trendów 2020. Projekt: Krzysztof Lalka Pracownia KR Lublin, Foto: Magdalena Bielska.

Najważniejszy jest dla nas człowiek i to wspólnie z nim, w sposób spersonalizowany, projektujemy kuchnię, zgodnie z jego potrzebami, nawet tymi o których nie mówi, bo indywidualizm jest wartością którą wyznajemy. Dlatego projektowanie zaczynamy od empatyzowania z użytkownikiem kuchni a nie od murów.

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Niezwykły charakter definiowany kompozycją, precyzją oraz formą. Proste moduły oraz odważne rozwiązania w zestawieniu z wykorzystanymi materiałami kształtują zupełnie nową przestrzeń, która na nowo pozwoli odkryć potencjał drzemiący w szeroko pojętym minimalizmie.

Nodoso dąb jasny sękaty, Piombo nero

Autentyzm jasnego, ciepłego dębu skontrastowany z czarną satyną. Projekt: Krzysztof Lalka Pracownia KR Lublin, Foto: Magdalena Bielska.

Zobacz

Semplice popiel, szmaragd

Subtelna ramka nowoczesnych frontów Semplice z blatami i okładziną marmur torano oraz miedzianymi akcentami – to pomysł na kuchnię według trendów 2020. Projekt: Krzysztof Lalka Pracownia KR Lublin, Foto: Magdalena Bielska.

Zobacz

Oktawia biały mat, orzech amerykański mat

Połączenie orzecha z matową bielą. Nowoczesne fronty Oktawia w systemie bezuchwytowym zostały skomponowane z klasycznymi frontami modelu Jolanta, którym wyrazu dodaje subtelny uchwyt.

Zobacz

Vika dąb miodowy, czarny mat

Jasny dąb o autentycznym charakterze z widocznymi sękami i spękaniami skontrastowany z czarnym matem frontów i czarnymi ramkami aluminiowymi.

Zobacz

Oktawia dąb

Ściana wysokich szaf to magazyn żywności i zastawy kuchennej a obszerna wyspa łącząca funkcje przygotowywania, gotowania i zmywania to scena teatru gotowania. W takim miejscu aż chce się  gotować wspólnie z przyjaciółmi.

Zobacz

Oktawia dąb europejski

Podświetlane witryny niczym akwaria prezentują swoją zawartość. Światło które tworzy nastrój, okleina dębowa będąca odzwierciedleniem natury, regały, które pozwalają na personalizację  – to projekt nowoczesnej kuchni napędzany przez indywidualizm.

Zobacz

Oktawia I

Asymetryczne moduły oraz niepowtarzalność. Ekskluzywny charakter kuchni podkreśla jej wyjątkowe zestawienie z wyszukaną przestrzenią.

Zobacz

Patrycja

Kuchnia dla poszukiwaczy uniwersalnych rozwiązań, charakteryzująca się minimalizmem, do której wpasują się niemal wszystkie kolory oraz faktury.

Zobacz

Soft

Subtelność kształtów oraz łagodny charakter kuchni będzie dopełnieniem nawet najbardziej nowoczesnego wnętrza.

Zobacz

Soft II

Szarość zestawiona z bielą, drewniane elementy oraz nowoczesne meble stanowią esencję nowoczesnej przestrzeni kuchennej.

Zobacz

Oktawia III

Odważne kolory w zestawieniu ze stonowaną bielą oraz ciemnym blatem definiują na nowo podejście do nowoczesnych przestrzeni.

Zobacz

Patrycja III

Kuchnia, w której dominują przepiękne drewniane usłojenia, biel natomiast stanowi dopowiedzenie do całości nowoczesnej aranżacji.

Zobacz

Oktawia IV

Dominująca biel wprowadza w kuchni oddech oraz harmonię dzięki czemu odczucia estetyczne stanowią inspirację do kulinarnych przygód.

Zobacz

Vika II

Regał z otwartymi półkami jest idealnym pomysłem do wyeksponowania ciekawych pamiątek rodzinnych, ulubionych książek kucharskich czy ożywiających wnętrze dekoracji. Otwarte szafki wprowadzają w kuchni dynamikę i niepowtarzalność.

Zobacz

Hava

Obrotowo-wsuwany system mocowania drzwi, który nie ogranicza miejsca przed szafą i umożliwia swobodny dostęp do całej zawartości zabudowy to eleganckie rozwiązanie dla kuchennej przestrzeni przechowywania.

Zobacz

OKTAWIA U-NELA + SOFT

Kuchnia o subtelnych, zaokrąglonych kształtach dla osób ceniących sobie prostotę i wygodę. Dyskretne uchwyty pozwalają na komfortowe użytkowanie, a nowoczesne sprzęty AGD dodają wnętrzu smaku.

Zobacz

Patrycja IV

Nowoczesny styl przestrzeni kuchennej, poprzez swoją symetryczność i zestawienie kolorów emanuje spokojem oraz harmonią.

Zobacz

Luna

Zestawienie bieli i czerni, nowoczesny system push to open oraz wybarwione i delikatnie usłojone fronty nadają kuchni niezwykłego charakteru.

Zobacz

Oktawia V

Subtelny i jasny drewniany kolor z widocznymi usłojeniami zestawiony z nowoczesną, minimalistyczną bielą.

Zobacz

Magma

Niezwykle estetyczna oraz oszczędna forma, której dopełnieniem jest piękny, kamienny blat.

Zobacz

Patrycja V

Wszechobecna biel ożywiona jasną, drewnianą podłogą jest doskonałą bazą dla wielu możliwości aranżacyjnych.

Zobacz

Patrycja VI

Kuchnia ukryta pod jednolitą taflą lakierowanych frontów w kolorze orzecha amerykańskiego to sprytne rozwiązanie dla otwartego wnętrza. Eleganckie, granitowe blaty położone na efektownej wyspie kuchennej łączą się z podłogą tworząc integralną całość.

Zobacz

Oktawia XI

Przełamanie nieskazitelnej bieli, lśniącą, zimną stalą to bardzo proste w swojej formie rozwiązanie dla osób ceniących minimalizm. Lekkości całej aranżacji nadaje kamienny blat, który opiera się na prostej, metalowej nodze i sprawia wrażenie zawieszonego w powietrzu.

Zobacz

Oktawia VII

Czerń, biel oraz srebrne akcenty podkreślają wyjątkowy styl oraz charakter przestrzeni kuchennej.

Zobacz

Wybór należy do Ciebie

Kierunek klasyczny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek nowoczesny

Wybór należy do Ciebie

Kierunek prestige+